İşçi Servisinin Freni Boşaldı 1 Kişi ...


Açıklama: Yozgat İl Özel İdare Müdürlüğüne ait işçi servis otobüsü, işçileri aldığı sırada freni boşalınca hareket etti. Otobüs önce bir işçiye çarptı ardından da duvara çarparak durabildi.
Kategori: YOZGAT HABER
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2013
Geçerli Tarih: 02 Ekim 2023, 15:01
Site: YOZGAT HABER ve TEKNOLOJi TAKiP
URL: http://www.yozgatinsesi.com/haber/2632-yozgat-haber-isci-servisinin-freni-bosaldi-1-kisi-.html


Yozgat il Özel İdare Müdürlüğüne ait işçi servis otobüsü, işçileri aldığı sırada freni boşalınca hareket etti. Otobüs önce bir işçiye çarptı ardından da duvara çarparak durabildi.

Edinilen bilgiye göre akşam saat 17.30 sıralarında İl Özel İdare Müdürlüğü Ek Binada çalışan işçiler iş çıkışı evlerine bırakmak için bekleyen Derviş Millet (55) yönetimindeki 66 AK 700 resmi plakalı işçi servis otobüsünün freni boşalınca hareket etti. Şoförün otobüsü kontrol etmeye çalıştığı sırada yolda yürüyen Mustafa Erşen (51) isimli işçiye çarparak yaraladı. Şoför freni tutmayan otobüsü İl Özel İdare Müdürlüğünün bahçe duvarına çarparak durdurdu. Yaralı 112 acil servis ambulansı ile Yozgat Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

İşçiler, servis otobüsünün duvara çarpmayıp E-88 karayoluna doğru hareket etmesi durumunda büyük bir faciaya yol açabileceğini ifade ederek, şoförün duvara çarparak otobüsü durdurduğu ve büyük bir faciayı önlediğini belirttiler.

Yosemite fire: Blaze spreads to national park, threatens homesFortune
(CNN) -- A fast-moving California wildfire that is threatening thousands of structure