YOZGAT HABERLERİ SAĞLIK GÜVENLiK iNTERNET TEKNOLOJi Foto Galeri Video Galeri
Yaşam Laboratuar Eleman ilanıYozgatlı Esnaf ve işadamları Derneği

Yozgat ta Gençler 'otoski' keyfi yapıyor

Yozgat ta Gençler 'otoski' keyfi yapıyor
04 Şubat 2011, 01:38
Yozgat Merkez
0 Yorum
Bu haber 3386 defa okunmuştur.
Facebook   
YOZGATLI

Yozgat'ta etkili olan kar yağışının ardından gençler ve çocuklar kızakla kayarak karın tadını çıkarıyor. Çamlık Milli Parkı'na çıkan gençler, kızaklar yeterince hızlı kaymayınca çözümü otomobile halat bağlayarak kaymakta buldu. Otomobile bağladıkları kızaklara oturan gençler yüksek kesimlere kadar kayarak çıktı. Bazıları ise soba altlıklarını kızak olarak kullanıp kaymanın zevkini yaşadı.

Kayak yapan gençlerden Atilla Ertuğrul, geçen yıllardan kalma kızaklarının bulunduğunu belirterek, "Kızakların altı paslandığı için kaymakta zorlandık, biz de otomobilin arkasına bağladığımız halatlara tutunup kaydık. Çok zevkli oldu, çok eğlendik" dedi.

Çamlık Milli Parkı'nın kar yağmasıyla birlikte çok güzel bir manzara oluşturduğunu belirten Recep Gültekin ise, "Çok güzel kar yağdı, çok güzel kar manzaraları oluştu. Belki Başbakan'ımız bu manzarayı görseydi Erzurum'a yaptığı tesisleri buraya yaptırırdı" diye konuştu.

Adnan Ertuğrul da okulların tatil olmasıyla birlikte çocuklarla Çamlık Milli Parkı'na geldiklerini belirterek, "Kızaklarımız iyi kaymadı. Biz de otomobilin arkasına bağladığımız halata kızaklarımızı bağlayıp kaymanın keyfini yaşadık" şeklinde konuştu.

YOZGATIN SESi

Bu haber 3386 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

Yozgat Merkez  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları tamamlandı

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi Yozgat Belediyesi tarafından düzenlenen "2. Çiğdem Şenliği" yoğun ilgi gördü.

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi Hocalı Katliamı'nın 20. yıl dönümü münasebetiyle Yozgat Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlar, Ermeniler y...

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi. Yozgat iş Kurumu İl Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi...

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi... Yozgat Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi gelişimini hızla sürdürüyor.

Yozgat Çamlık Milli Parkına Özel Proje..

Yozgat  Çamlık Milli Parkına Özel Proje.. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çamlık Milli Parkı Projesinin 3 etapta 3 yıl içerisinde tamamlanacağını s...

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı Yozgat Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız merkeze alınırken, yerine Elmadağ ilçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş at...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü... Yozgat il Jandarma Komutanlığı ekipleri trafo hırsızlarına suç üstü yakaladı.

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor...

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor... Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri internet kafeleri denetleyip,...
  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.