YOZGAT HABERLERİ SAĞLIK GÜVENLiK iNTERNET TEKNOLOJi Foto Galeri Video Galeri
Yaşam Laboratuar Eleman ilanıYozgatlı Esnaf ve işadamları Derneği

Mezarlıklara taziye evi yapılıyor

Mezarlıklara taziye evi yapılıyor
27 Ocak 2011, 01:26
Yozgat Merkez
0 Yorum
Bu haber 3493 defa okunmuştur.
Facebook   
YOZGATLI

Yozgat Belediyesi tarafından mezarlıklara yapılması düşünülen taziye evlerinin yapımını işadamları üstleniyor.

Yozgat Sarıtopraklık Mezarlığı’na yapılacak olan taziye evinin yapımını Osman Köksal üstlenirken, Taşocağı Mezarlığı’na yapılacak olan taziye evinin yapımını ise İşadamı Mustafa Koç üstlendi. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen Taşocağı Mezarlığı H.Turan Koç Taziye Evi yapım protokolü imza törenine Belediye Başkanı Yusuf Başer, İşadamı Mustafa Koç, Belediye Başkan Yardımcıları Tevfik Bozkurt, Mehmet Daşdemir ve mahalle muhtarları katıldı.

İmza töreni öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yusuf Başer, cenazesi olan vatandaşların mezarlıklarda daha rahat bir ortamda taziyeleri kabul etmeleri için taziye evleri projeleri gerçekleştirdiklerini belirterek, "Belediyemizin maddi imkanı kısıtlı olmasından dolayı bu evleri yapamamıştık. Bu evleri şuanda iş adamlarımız üstleniyor, daha önce Osman Köksal bey şimdi de Mustafa Koç bey babasının ismine Taşocağı Mezarlığı’na taziye evi yapacak. Kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.

H. Turan Koç Taziye Evi’ni yaptıracak olan Mustafa Koç da, meşgul oldukları için bu tür işlere fazla zaman ayıramadıklarını ifade ederek, "Böyle bir fırsatı bize tanıdıkları için Belediye Başkanımız Başer’e teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YOZGATIN SESi

Bu haber 3493 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

Yozgat Merkez  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları tamamlandı

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi Yozgat Belediyesi tarafından düzenlenen "2. Çiğdem Şenliği" yoğun ilgi gördü.

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi Hocalı Katliamı'nın 20. yıl dönümü münasebetiyle Yozgat Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlar, Ermeniler y...

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi. Yozgat iş Kurumu İl Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi...

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi... Yozgat Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi gelişimini hızla sürdürüyor.

Yozgat Çamlık Milli Parkına Özel Proje..

Yozgat  Çamlık Milli Parkına Özel Proje.. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çamlık Milli Parkı Projesinin 3 etapta 3 yıl içerisinde tamamlanacağını s...

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı Yozgat Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız merkeze alınırken, yerine Elmadağ ilçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş at...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü... Yozgat il Jandarma Komutanlığı ekipleri trafo hırsızlarına suç üstü yakaladı.

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor...

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor... Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri internet kafeleri denetleyip,...
  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.