YOZGAT HABERLERİ SAĞLIK GÜVENLiK iNTERNET TEKNOLOJi Foto Galeri Video Galeri
Yaşam Laboratuar Eleman ilanıYozgatlı Esnaf ve işadamları Derneği

Yozgat ta Tatbikat kazası!

Yozgat ta Tatbikat kazası!
09 Eylül 2011, 18:11
Yozgat Merkez
0 Yorum
Bu haber 3928 defa okunmuştur.
Facebook   
YOZGATLI
Yozgat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yeni aldığı araçlarla yaptığı tatbikat gerçeği aratmadı. Yozgat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yeni aldığı 4 itfaiye aracını tanıtımını yaptı. Araç tanıtım törenine Belediye Başkan Yusuf Başer, başkan yardımcıları, belediye personeli, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı. Belediye İtfaiye Müdürü Eyüp Albayrak, itfaiye müdürlüğüne bir kılavuz, bir kurtarma, bir söndürme ve bir tanker aldıklarını belirterek, "Alınan araçlar, kurtarma ve söndürme konusunda tüm gerekli modern cihazlarla donatılmıştır" dedi.

Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer'de göreve başladıkları günden itibaren halkın can ve mal güvenliğini açısından büyük önem taşıyan itfaiye müdürlüğünü araç gereç yönünden güçlendirmeye çalıştıklarını belirterek, "Araçlarımızı yeniledik, modern cihatlarla donattık. Bugün aldığımız araçlarla da personelimiz tatbikat yaptı. Tatbikat gerçeği aratmadı, tüm personelimize teşekkür ediyorum. İnşallah yangın çıkmaz ama çıktığında da zamanında müdahale yapılacaktır" diye konuştu.

Tatbikatta itfaiye erleri yanan bir aracı söndürürken araçta mahsur kalan bir vatandaşı kurtardı. Bir başka araç yangınını söndürme sırasında ise su basıncına dayanamayan hortum patlayınca İtfaiye Müdürü Eyüp Albayrak'ı yere düşürdü.


YOZGATIN SESi

Bu haber 3928 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

Yozgat Merkez  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları tamamlandı

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi Yozgat Belediyesi tarafından düzenlenen "2. Çiğdem Şenliği" yoğun ilgi gördü.

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi Hocalı Katliamı'nın 20. yıl dönümü münasebetiyle Yozgat Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlar, Ermeniler y...

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi. Yozgat iş Kurumu İl Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi...

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi... Yozgat Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi gelişimini hızla sürdürüyor.

Yozgat Çamlık Milli Parkına Özel Proje..

Yozgat  Çamlık Milli Parkına Özel Proje.. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çamlık Milli Parkı Projesinin 3 etapta 3 yıl içerisinde tamamlanacağını s...

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı Yozgat Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız merkeze alınırken, yerine Elmadağ ilçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş at...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü... Yozgat il Jandarma Komutanlığı ekipleri trafo hırsızlarına suç üstü yakaladı.

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor...

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor... Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri internet kafeleri denetleyip,...
  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.