YOZGAT HABERLERİ SAĞLIK GÜVENLiK iNTERNET TEKNOLOJi Foto Galeri Video Galeri
Yaşam Laboratuar Eleman ilanıYozgatlı Esnaf ve işadamları Derneği

BELEDİYEYE KÖTÜ SÜRPRİZ

BELEDİYEYE KÖTÜ SÜRPRİZ
18 Ağustos 2011, 10:34
Yozgat Merkez
0 Yorum
Bu haber 3410 defa okunmuştur.
Facebook   
maydonuz

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Yozgat’a yaptığı ziyaret sırasında Kirazlı Göleti’nden şehre su veren depolardan birinden şehre sular yürümeye başladı. Tarım İl Müdürlüğü’nün bulunduğu bölgeden Terminal civarına doğru akmaya başlayan su hem sürücüleri hem de vatandaşları şaşkına çevirdi. Belediyeye bu önemli ziyaret sırasında tam anlamıyla şok yaşatan gelişmenin ardından Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri teyakkuza geçti.

Belediye dün kötü bi sürpriz yaşadı. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Yozgat’a yaptığı ziyaret saatinde şehre su verilen depolardan birinde meydana gelen arıza suların bir anda yolları doldurmasına neden oldu. Kimse ne olduğunu anlayamadan oldukça şiddetli bir şekilde akan sular trafiği de aksatmaya başladı. Herkes ziyarete endekslenmişken yaşanılan bu gelişmeye müdahale eden ekipler bir süre sonra aksaklığın ortadan kaldırılmasını sağladılar.

Vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerken, araç sürücüleri ise herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için oldukça temkinli davranmak durumunda kaldılar.

 kaynak: Editör

YOZGATIN SESi

Bu haber 3410 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

Yozgat Merkez  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları

Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları Yozgat’ta Süper Lig güreş müsabakaları tamamlandı

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi

Yozgat'ta 2. Çiğdem Şenliği'ne Yoğun İlgi Yozgat Belediyesi tarafından düzenlenen "2. Çiğdem Şenliği" yoğun ilgi gördü.

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi

Hocalı Katliamının 20. Yıl Dönümüne Yozgat'ta Ermeniler Protesto Edildi Hocalı Katliamı'nın 20. yıl dönümü münasebetiyle Yozgat Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlar, Ermeniler y...

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat iş Kurumu il Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi. Yozgat iş Kurumu İl Müdürlüğü 2011 yılında bin 750 kişiyi işe yerleştirdi.

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi...

Yozgat Bozok Üniversitesinde bilgisayarlı tomografi... Yozgat Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi gelişimini hızla sürdürüyor.

Yozgat Çamlık Milli Parkına Özel Proje..

Yozgat  Çamlık Milli Parkına Özel Proje.. AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çamlık Milli Parkı Projesinin 3 etapta 3 yıl içerisinde tamamlanacağını s...

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğüne Saim Kuş Atandı Yozgat Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız merkeze alınırken, yerine Elmadağ ilçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş at...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü...

Yozgat Jandarmasından trafo hırsızlarına suç üstü... Yozgat il Jandarma Komutanlığı ekipleri trafo hırsızlarına suç üstü yakaladı.

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor...

Yozgat Zabıtaları internet Kafeleri Denetliyor... Yozgat Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri internet kafeleri denetleyip,...
  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.